UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W internecie i na moim dysku są tysiące. Wg mnie ciekawe byłyby fotki prywatne wykonane tak w latach 1945 - 1990.Nieznane, ciekawe ujęcia. Ogólnie fotki powojennego, peerelowskiego Elbląga są ciekawe.
W internecie i na moim dysku są tysiące. Wg mnie ciekawe byłyby fotki prywatne wykonane tak w latach 1945 - 1990.Nieznane, ciekawe ujęcia. Ogólnie fotki powojennego, peerelowskiego Elbląga są ciekawe.