UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już nie ma innych miejsc niż starówka? Rozumie że patrząc na tą styropianawą wersję ckni się do starej architektury i stąd potrzeba wydębienia fotek od społeczeństwa ale ludzi interesują jak wygladaly miejsca w których mieszkają obecnie. Przy okazji ma ktoś fotki okolic ul Daszyńskiego, Próchnika? Zeppelinstrasse, Maybachstrasse?


Anuluj