UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Okazuje się jednak że budowa przekopu przez nasz rząd przynosi już oczekiwany wzrost zainteresowania inwestycjami w Elblągu. Brawo, to dopiero początek.

TeofilSkorupa

Anuluj