UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to jeszcze mało! ja za ogrzanie małego mieszkania [nie mam centralnego] płacę nie jak kiedyś ok 300-400 zł a 800zł!! I tylko teraz raz dziennie palone i raz dziennie nagrzana woda; /; / bo mnie nie stać na więcej. Przy mrozach byłoby jeszcze drożej. Wcześniej za tamtą kwotę miałam cieplej w domu. Dokładane ok.2x dziennie do pieca.


Anuluj