UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To wszystko (te mega podwyżki opłat) w imię wsparcia niechcących nigdzie pracować wyborców żyjących z socjalu, oraz zachęcenia ich do dalszego głosowana na partię malutkiego. Raj niepracujących i partyjnych cwaniaków musi trwać.
Np.