UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wszystko (te mega podwyżki opłat) w imię wsparcia niechcących nigdzie pracować wyborców żyjących z socjalu, oraz zachęcenia ich do dalszego głosowana na partię malutkiego. Raj niepracujących i partyjnych cwaniaków musi trwać.

Np.

Anuluj