UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W mojej firmie prąd podrożał z 270 w maju na 1100 w listopadzie... zużycie wzrosło o 7 kWh. Czynsz za lokal wzrost dwukrotny. Jest MOC ! Podziękowania złożę rządzącym przy urnie wyborczej.


Anuluj