Ludzie teraz troche zmarzniecie, ale ogrzejecie się w elblaskich tężniach, glowa do góry!!!Wasz Witold
Ludzie teraz troche zmarzniecie, ale ogrzejecie się w elblaskich tężniach, glowa do góry!!!