UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na odśnieżanie chodników to pieniędzy nie ma, ludzie nogi łamią, a ten miliony na parki. Niech idzie tam, gdzie ruski wojenny okręt.

kkk

Anuluj