UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na odśnieżanie chodników to pieniędzy nie ma, ludzie nogi łamią, a ten miliony na parki. Niech idzie tam, gdzie ruski wojenny okręt.
kkk
Na odśnieżanie chodników to pieniędzy nie ma, ludzie nogi łamią, a ten miliony na parki. Niech idzie tam, gdzie ruski wojenny okręt.
kkk