UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A teraz popatrzcie na treść komentarzy. I co widać? Wśród mieszkańców rezygnacja i jeden wielki dół. Wśród bandy opłacanych troli z ramienia władzy można tylko jedno przeczytać....

Elblazanin.

Anuluj