UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę się boję rewitalizacji parków po tym jak widziałem rewitalizacje bażantarni. Wycięto w pień miejscami
Blady strach
Trochę się boję rewitalizacji parków po tym jak widziałem rewitalizacje bażantarni. Wycięto w pień miejscami
Blady strach