UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i brawo, a może ktoś napisze szerzej o koszykówce elbląskiej. Sport tak popularny, a tutaj niszowy i mecze ligowe rozgrywane na boiskach szkolnych. To po co te hale na Grunwaldzkiej, Kościuszki czy w światowidzie ?


Anuluj