UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i brawo, a może ktoś napisze szerzej o koszykówce elbląskiej. Sport tak popularny, a tutaj niszowy i mecze ligowe rozgrywane na boiskach szkolnych. To po co te hale na Grunwaldzkiej, Kościuszki czy w światowidzie ?