UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z tegorocznymi inicjatywami, które wygrały ? Czy przez oszczędności spowodowane kryzysem odłożone zostaną na święty nigdy ?

Wkur...na Elblążanka.

Anuluj