UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z tegorocznymi inicjatywami, które wygrały ? Czy przez oszczędności spowodowane kryzysem odłożone zostaną na święty nigdy ?
Wkur...na Elblążanka.
A co z tegorocznymi inicjatywami, które wygrały ? Czy przez oszczędności spowodowane kryzysem odłożone zostaną na święty nigdy ?
Wkur...na Elblążanka.