UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja i Straż Miejska mają w Elblągu ważniejsze sprawy na głowie... Policja musi wyrobić target mandatów za przekraczanie prędkości 100 metrów od tablicy teren zabudowany. Co robi Straż Miejska tego nie wie nikt, bo widać ją czasami jak wozi się służbowym autem... Czasami założą blokadę na kole źle zaparkowanego samochodu. Jednak generalnie to bardzo potrzebna służba w mieście. Zwłaszcza teraz, gdy już lada moment doświadczymy fali bezrobocia po genialnych dokonaniach umiłowanej siły przewodniej naroda wolskiego spowodowanej absurdalnymi cenami energii dla firm, żeby chronić konsumentów przed efektami fantastycznej polityki energetycznej NAJDROŻSZEGO żónta dojnej zmiany. To robota pewna, stabilna i spokojna.
GłębokaMyśl