UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Leszek W. się odezwał tradycyjnie i skromnie. Może jakiś medal od PKOL by się znowu przydał. Dlaczego Leszek W. nikogo nie "pozyskał"? Dlaczego zawodnicy go opuszczają?

wybitnie skromny

Anuluj