UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Leszek W. się odezwał tradycyjnie i skromnie. Może jakiś medal od PKOL by się znowu przydał. Dlaczego Leszek W. nikogo nie "pozyskał"? Dlaczego zawodnicy go opuszczają?
wybitnie skromny
Leszek W. się odezwał tradycyjnie i skromnie. Może jakiś medal od PKOL by się znowu przydał. Dlaczego Leszek W. nikogo nie "pozyskał"? Dlaczego zawodnicy go opuszczają?
wybitnie skromny