UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam kiedyś rosły też rajskie jabłka czy jakoś tak - nie wiesz czy jeszcze rośnie?? :) A co do placu zabaw po pierwsze na plac zabaw powinno się chodzić spacerem - a nie autem, po drugie - duży parking jest przy cmentarzu i od strony wodospadów wchodzisz do parku. Tylko ludzie, to w tym wypadku dosłownie do parku by wjechali, jak by mogli do kościoła na mszę pod sam ołtarz by wjechali, mimo, że są zatoczki i duży parking 100 m dalej - ale nie po to kupują samochody by chodzić 100 m.

okoniowaty

Anuluj