UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest kamera na szkole nr3 i nie działa park objęty opieką konserwatora zabytków jako teren zabytkowy miesci się przy szkole nr3 i stadionie w latach 30 był tu ogród botaniczny z nasadzeniami unikalnych drzew do chwili obecnej uchowały się tylko dereń i orzech kanadyjski. Cóż nazwa park pozostała tylko z nazwy pomimo ze na wjeździe na przeciwko koscioła stoi znak zakazu ruchu ruch po alejkach parkowych odbywa się jak na normalnej ulicy stwazając zagrozenie dla pieszych i dzieci idących do szkoły. Alejki parkowe przedstawiają żałosny widok wszystko rozjerzdżone i dziury że można nogi połamać, auta parkują na trawnikach alejkach. Żeby ograniczyć ten ruch ostatnio Zieleń Miejska zamontowała ławki i śmietniki niestety i ławka została rozjechana a co by było gdyby na tej ławce siedziała starsza osoba lub dziecko. Policja ani Straż Miejska nie reaguje można dzwonić i tak nikt nie przyjedzie dziennie przez park przejeżdza do 80 aut to rodzice dzieci przywożonych do szkoły reszty dopełniają ludzie przyjerzdzający do kościoła którzy na alejkach i trawnikach maja tu parking pomimo ze po stronie kościoła zatoka stoi pusta, codzienne pogrzeby robia to samo wszyscy parkują w parku, mało tego po wybudowaniu na Dolince placu zabaw park na Agrykola stał sie parkingiem Dolinki ponieważ zapomiano o parkingu pytam dla kogo stoi znak zakaz ruchu?? czy Policja czeka aż dojdzie tu do tragedi.


Anuluj