UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warto by było wspomnieć o elbląskim mistrzu świata osób niepełnosprawnych, może w osobnym artykule? Marcinie - gratuluję.

Rodzice Oli

Anuluj