UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje . Za najniższą krajową niech sobie sami pracują i opłacają rachunki Niech swoje dzieci zatrudniają a nie najniższa i wymagania. Więc jakie miejsca pracy pytam i za jakie wynagrodzenia
Gratulacje . Za najniższą krajową niech sobie sami pracują i opłacają rachunki Niech swoje dzieci zatrudniają a nie najniższa i wymagania. Więc jakie miejsca pracy pytam i za jakie wynagrodzenia