UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sienkiewicz też coś pisał o jakimś kanale w "Faraonie" kopanym mozolnie motyką przez biednego chłopa. Może by tak pan Andrzej dał przykład. Motyk to chyba nie brakuje w naszym kraju. Wujek dobra rada haha.
Pomysłodawca.