UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sienkiewicz też coś pisał o jakimś kanale w "Faraonie" kopanym mozolnie motyką przez biednego chłopa. Może by tak pan Andrzej dał przykład. Motyk to chyba nie brakuje w naszym kraju. Wujek dobra rada haha.

Pomysłodawca.

Anuluj