UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I to jest dobry pomysł. ! A do tego Nogatem można też do Malborka, na początek małymi a po powiększeniu śluz poniemieckich, większymi. Wtedy zyskujemy dwa nowe porty morskie Elbląg i Malbork. Myślę że ten kto chce to widzi oczywistą sytuację i możliwości które powstały po zrobieniu przekopu.

John Andrew

Anuluj