UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I to jest dobry pomysł. ! A do tego Nogatem można też do Malborka, na początek małymi a po powiększeniu śluz poniemieckich, większymi. Wtedy zyskujemy dwa nowe porty morskie Elbląg i Malbork. Myślę że ten kto chce to widzi oczywistą sytuację i możliwości które powstały po zrobieniu przekopu.
John Andrew