UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję jeszcze na granicy z Rosja usypać groblę żeby całkowicie odgrodzić się i nie wpłyną w razie wojny okrętami do Elbląga

autoch

Anuluj