UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję jeszcze na granicy z Rosja usypać groblę żeby całkowicie odgrodzić się i nie wpłyną w razie wojny okrętami do Elbląga
autoch
Proponuję jeszcze na granicy z Rosja usypać groblę żeby całkowicie odgrodzić się i nie wpłyną w razie wojny okrętami do Elbląga
autoch