UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znaczy, że spóźnił się Pan że sw propozycją. Wszelkie merytoryczne wnioski składa się w momencie opracowywania dokumentacji. W tym stanie rzeczy odbieram Pana jako zwykłego krytykanta i zwykłego pieniacza! Kazdy może wypowiedzieć sw opinie. Ale na tym etapie juz nic Pan nie wnosi. Pracę są już zbyt zaawansowane aby ktokolwiek pochylił się nad zpana koncepcji. Chyba, ze że sw własnych środków ma Pan ochotę płacić kary za przerwanie prac etc... Powodzenia!

JA.

Anuluj