UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę by kadrze dać spokój przed mistrzostwami. Pewnie chca ciszy i spokoju inaczej by się w Elblągu nie zaszyli. Jakby zrobili trening z publika dajcie znać.

Gosc xxxxx

Anuluj