UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę by kadrze dać spokój przed mistrzostwami. Pewnie chca ciszy i spokoju inaczej by się w Elblągu nie zaszyli. Jakby zrobili trening z publika dajcie znać.
Gosc xxxxx
Myślę by kadrze dać spokój przed mistrzostwami. Pewnie chca ciszy i spokoju inaczej by się w Elblągu nie zaszyli. Jakby zrobili trening z publika dajcie znać.
Gosc xxxxx