UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Informacja MOSiR-u trochę niepełna. Kibice chętnie by się dowiedzieli czy treningi będzie można oglądać i jakie będą ich godziny. Wiadomo, że w takim momencie trener będzie chciał mieć spokój w pracy i warto by wiedzieć kiedy ewentualnie/czy w ogóle/ można wejść do hali i obejrzeć trening Reprezentacji Polski. Jak najszybsza informacja byłaby mile widziana!Z