UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Handlujecie tą krwią jak biedra ziemniakami, lekarze zamiast odzyskiwać krew pacjenta w obiegu zamkniętym to puszczają w kanał (na zachodzie to standard) a transfuzja to nic przyjemnego, może zrobić więcej krzywdy ale to w innym czasie