UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Handlujecie tą krwią jak biedra ziemniakami, lekarze zamiast odzyskiwać krew pacjenta w obiegu zamkniętym to puszczają w kanał (na zachodzie to standard) a transfuzja to nic przyjemnego, może zrobić więcej krzywdy ale to w innym czasie


Anuluj