UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepraszam wszystkich potrzebujących, mam grupę krwi AB Rh + ale przez niedawnych kilka lat jak przychodziłem do punktu, bardzo często słyszałem że mojej krwi nie potrzebują i odchodziłem z kwitkiem i dlatego zrezygnowałem z donacji. Przepraszam potrzebującym.


Anuluj