UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam wszystkich potrzebujących, mam grupę krwi AB Rh + ale przez niedawnych kilka lat jak przychodziłem do punktu, bardzo często słyszałem że mojej krwi nie potrzebują i odchodziłem z kwitkiem i dlatego zrezygnowałem z donacji. Przepraszam potrzebującym.