UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obciach ! chciałam oddać rzadką krew tj. ORH- mam 63 lata. Powiedzieli że w tym wieku nie przyjmują krwi. Dodam że jestem okazem zdrowia. Pytanie ! Czy naprawdę potrzebna jest krew ???


Anuluj