UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obciach ! chciałam oddać rzadką krew tj. ORH- mam 63 lata. Powiedzieli że w tym wieku nie przyjmują krwi. Dodam że jestem okazem zdrowia. Pytanie ! Czy naprawdę potrzebna jest krew ???
Obciach ! chciałam oddać rzadką krew tj. ORH- mam 63 lata. Powiedzieli że w tym wieku nie przyjmują krwi. Dodam że jestem okazem zdrowia. Pytanie ! Czy naprawdę potrzebna jest krew ???