UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skąd ten facet ? Z jednym ma rację, w Elblągu nie ma klimatu dla uprawiania sportu, w kulturze też mizeria. Wicewojewodo, pamiętamy skąd jesteśmy ?
Skąd ten facet ? Z jednym ma rację, w Elblągu nie ma klimatu dla uprawiania sportu, w kulturze też mizeria. Wicewojewodo, pamiętamy skąd jesteśmy ?