UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd ten facet ? Z jednym ma rację, w Elblągu nie ma klimatu dla uprawiania sportu, w kulturze też mizeria. Wicewojewodo, pamiętamy skąd jesteśmy ?


Anuluj