UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O ile pamięć mnie nie myli mimo antypatii do Pisu, ale rządzili tu rok moze parę mięsiecy więc chyba najmniej za stan miasta ponoszą winę! Mamy tu całą plejadę gwiazd, których gwiazda zaczyna blaknąć, ale jest tez odpowiedzialność za gospodarkę, finanse, krajobraz, społeczność! Ludzie dzis liczą kazdy grosz, ktory placą z podatków i chcą widzieć tego porencjalne efekty