UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i dobrze jeśli ktoś che inwestować to niech inwestuje to o to w tym chodzi półgłówki ruskie trolle. Żreć trawę
AntyRosja
No i dobrze jeśli ktoś che inwestować to niech inwestuje to o to w tym chodzi półgłówki ruskie trolle. Żreć trawę
AntyRosja