UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to zuo coś odzyskuje? Chyba w gronowie jest firma jedna z większych w Polsce, która to robi. Ciekawe czy zgodziliby się z tym co miasto czy zuo mowia
A to zuo coś odzyskuje? Chyba w gronowie jest firma jedna z większych w Polsce, która to robi. Ciekawe czy zgodziliby się z tym co miasto czy zuo mowia