UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma problemu wystarczy przetarg powtarzać co pół roku. .. .otworzą Przekop to będą się bili o tę działkę; )
znafca
Nie ma problemu wystarczy przetarg powtarzać co pół roku. .. .otworzą Przekop to będą się bili o tę działkę; )
znafca