UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No widzicie? Tak płaczecie, że Terkawkę zmarnowano na fotowoltaikę, a tu nawet na tak atrakcyjny teren nie ma chętnego.

laskipaa

Anuluj