UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No widzicie? Tak płaczecie, że Terkawkę zmarnowano na fotowoltaikę, a tu nawet na tak atrakcyjny teren nie ma chętnego.
laskipaa
No widzicie? Tak płaczecie, że Terkawkę zmarnowano na fotowoltaikę, a tu nawet na tak atrakcyjny teren nie ma chętnego.
laskipaa