UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koniecznie parking, bo w mieście brakuje miejsc :-)))Ktoś myśli tam w Ratuszu? Kto tam pojedzie po usługi? Regal Park jeszcze nie zagospodarowany!
ls
Koniecznie parking, bo w mieście brakuje miejsc :-)))Ktoś myśli tam w Ratuszu? Kto tam pojedzie po usługi? Regal Park jeszcze nie zagospodarowany!
ls