UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z planem rewitalizacji wyspy spichrzów wg oryginalnej zabudowy nawiązującej do stylu starego miasta? Czy kolejne blokowisko?

ja się pytam

Anuluj