UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z planem rewitalizacji wyspy spichrzów wg oryginalnej zabudowy nawiązującej do stylu starego miasta? Czy kolejne blokowisko?
ja się pytam
A co z planem rewitalizacji wyspy spichrzów wg oryginalnej zabudowy nawiązującej do stylu starego miasta? Czy kolejne blokowisko?
ja się pytam