UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy komuś w Ratuszu zależy by tereny Wyspy Spichrzów zostały zagospodarowane, by wolne place Srodmieścia z Konstytucji na czele i Starówki w końcu po 76 latach od wojny zostaly zabudowane ? Nie, bo i tak ta sama kasa co miesiąc, więc po co się starać.


Anuluj