UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I nikt u niego nie obserwował dziwnego zachowania przez tyle lat?....jesli byla by to moja siostra to bym goscia zabił...nie mial bym skrupułow:(
J
I nikt u niego nie obserwował dziwnego zachowania przez tyle lat?....jesli byla by to moja siostra to bym goscia zabił...nie mial bym skrupułow:(
J