UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I nikt u niego nie obserwował dziwnego zachowania przez tyle lat?....jesli byla by to moja siostra to bym goscia zabił...nie mial bym skrupułow:(

J

Anuluj