UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co oni jeszcze tam wciskają kolejny blok? Tylko zabrali mieszkańcom ul. Topolowej duży kawałek zieleni.
Po co oni jeszcze tam wciskają kolejny blok? Tylko zabrali mieszkańcom ul. Topolowej duży kawałek zieleni.