UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kosz remontu powinien pokryć deweloper czyli właściciele nieruchomości z Bednarskiej, kto inny będzie korzystał z tej ulicy na co dzień ? To skandal, że najbogatsi utrzymywani są z podatków, których sami nie chcą płacić i często nie płacą tyle co najmniej zarabiający. Prywatyzacja zysków i uspołecznianie wydatków trwają w najlepsze jak za Tuska. Iwan nadchodzi, on wam wyremontuje Bednarską gratis.
J.Singer