UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Qwertypoiu - Elbląg umiera przez to, że to my, elblążanie dokonaliśmy takiego wyboru przy urnach, to nie jest złośliwe- to boli.
@Qwertypoiu - Elbląg umiera przez to, że to my, elblążanie dokonaliśmy takiego wyboru przy urnach, to nie jest złośliwe- to boli.