UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Qwertypoiu - Elbląg umiera przez to, że to my, elblążanie dokonaliśmy takiego wyboru przy urnach, to nie jest złośliwe- to boli.


Anuluj