UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Londonfellow to Ty jesteś podły. Notka pochodzi sprzed 50 lat. A dziś elbląg się rozwija i jest miastem dla odważnych a nie takich tchórzow jak Ty. Nie mogeś sobie dać rady i uciekłeś. A można tu żyć i to całkiem nieźle. jest kapitalizma stary, każdy może wszystko musi tylko chcieć. JA MIESZKAM W ELBLĄGU I JESTEM Z TEGO DUMNY.

ELBLĄŻANIN

Anuluj