UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie widziałem, że misją tej elbląskiej spółeczki miejskiej jest produkcja energii elektrycznej z fotowoltaiki. Niech lepiej się wezmą za to do czego zostali powołani, czyli za rozbudowę sieci ciepłowniczej i podłączanie nowych odbiorców, bo niskie emisje zabijają to miasto. Taka jest ich rola!!!