UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby wprowadzono u nas ulice dużego ruchu z "autopilotem"który trzymałby kierownice kierowniczki i pedałek prędkości (w elektrykach nie gazu)oraz taryfikator w euro mandatów za statystyczne wypadki, rozwalanie barierek to czemu nie miałaby być fotowoltaika

|_

Anuluj