UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny skandal UM. Panie Koliński czesto sie z Panem nie zgadzam ale w tym miejscu farma to śmierć dla miasta. Pisz Pan petycję przeciw jej budowie a sam z rodziną podejdę gdzie Pan chce i sie podpisze pod jej zablokowaniem. Tu partie politycznie nic nie znaczą a znaczy interes nas wszystkich mieszkańców. Dość tej samowolki UM!!!