UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowa farmy fotowoltaicznej w takim miejscu to głupota, marnotractcwo zasobów i terenu!!!! Centra logistyczne, wielkie firmy potrzebują bliskości dróg! A farma fotowoltaiczne? Po kiego jej bliskość s22? Zablokujcie to!!!