UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i co sPISkowcy, podobno te wasze świetnie prosperujące fabryki (majątek narodowy)zostały oddane za darmo po 89 roku. Dobrze że w ogóle ktoś to chciał kupić. .
No i co sPISkowcy, podobno te wasze świetnie prosperujące fabryki (majątek narodowy)zostały oddane za darmo po 89 roku. Dobrze że w ogóle ktoś to chciał kupić. .