UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i co sPISkowcy, podobno te wasze świetnie prosperujące fabryki (majątek narodowy)zostały oddane za darmo po 89 roku. Dobrze że w ogóle ktoś to chciał kupić. .


Anuluj