UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak wygląda sprawa sprzedaży budynku po DPSie w Rangórach. Jakaś dziwna cisza się zrobiła. Rzeczoznawca był budynek wycenił i co. .. .cisza, czy może już potajemnie go kupił.

...,,,

Anuluj