UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biomasa z Niemiec z Austrii ?? Drożyzna. W Polsce ceny peletu poszły w kosmos. Gaz też już tani nie będzie. Ktoś tu wdepnął w niezłe gów. .. .za które zapłacą srogo mieszczanie i gdzie tu wróbelka obiecane 20 % zniżki za ciepło ?? Czynsze w górę.
ATUTY Kryśki .