UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma co sami specjaliści w tej spalarni wpierwej blok biomasowy drogi jak cholera uruchomiony po kilku latach bo zamiast spalać podgrzewał pelet. Tera wymyślili gaz którego ceny nie zatrzyma nikt. Brawo brawo rwę papę z dachu jak czytam o waszych osiągnięciach