UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomniki qr !!!! Więcej pomników nasrac w tym mieście !!! Bo przecież kasiute trzeba rozdysponować pomiędzy znajomków co mają firmy i na pomnikach wałki robić. Za chodniki się zabrać i ścieżki rowerowe bando decydentów. Brak słów na to co się dzieje z infrastrukturą chodników i ciągów pieszo rowerowych !!!


Anuluj